Konwenty

13 Falkon coraz bliżej


Autor: Redakcja | Opublikowany 15 listopada 2012 o 14:11 |

13 Falkon coraz bliżej

Do 13 Falkonu pozostało niecałe dwa tygodnie. Po wielu zmaganiach i pokonaniu licznych przeciwności losu organizatorzy oddają w Wasze ręce program festiwalu. Znajdziecie w nim, jak co roku, mnóstwo atrakcji podzielonych na bloki tematyczne.

Można już zapoznać z godzinowym programem bloku gier komputerowych oraz zgłaszać się na wybrane przez siebie turnieje. Jak co roku będą im towarzyszyły niesamowite emocje, zwłaszcza w przypadku turnieju StarCraft 2, w którym do zdobycia pula nagród o łącznej wartości 2000zł, a gorącą atmosferę podsycał będzie Emil Wieczorek z EmSC2.tv

Na stronie festiwalu możecie przeczytać kolejno pojawiające się opisy punktów programu. Warto zajrzeć również do listy gości, która wydłużyła się o kolejne znane nazwiska.

Falkon zbliża się wielkimi krokami, więc jeśli ktoś jeszcze chciałby zakupić wejściówkę w przedpłacie, powinien się spieszyć. Rezerwacje w systemie internetowym zamknięte zostaną we wtorek 13 listopada, natomiast na wpłaty dokonać można do piątku 16 listopada. Po upływie tych terminów wejściówki będzie można nabyć w trakcie festiwalu na akredytacji przy głównym wejściu do gmachu Targów Lublin oraz w Zespole Szkół nr 1 na Podwalu.

Szykujcie się! Festiwal Falkon 2012 już 23-25 listopada.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie