Konwenty

Kreskon zaprasza


Autor: Redakcja | Opublikowany 16 kwietnia 2012 o 13:04 |

10 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim startuje 7. edycja konwentu Kreskon! Przez trzy dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych prelekcjach, dyskusjach i konkursach. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników gier planszowych i bitewnych. Miłośnicy gier RPG będą mogli spotkać się i zagrać w sesje TROM'a gry fabularnej z fabułą osadzoną w czwartym tysiącleciu.

Tymczasem na stronie głównej Kreskonu wybiło 2500 odwiedzin i zgodnie z obietnicą organizatorzy ogłaszają konkurs.
Nie będzie żadnych trudnych pytań ani tworzenia długich opowieści, wystarczy, że wymyślicie krótkie hasło promujące Kreskon i nawiązujące do motywu przewodniego konwentu czyli fantasy. Hasło musi być uniwersalne, oraz ładnie współgrać w zestawieniu KRESKON 7 + (wasze hasło).
Swoje propozycje wysyłajcie na adres [email protected]. Konkurs kończy się 15 maja! Organizatorzy wybiorą najlepsze hasło, a jego twórca zostanie nagrodzony darmową wejściówką na konwent, zestawem komiksów wydawnictwa Czarna Materia i nagrodą niespodzianką. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 20 maja. Nagrody będą do odebrania w czasie konwentu, ale organizatorzy nie wykluczają możliwości przesłania ich w szczególnych wypadkach do zwycięzcy.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie