Kreskon zaprasza

10 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim startuje 7. edycja konwentu Kreskon! Przez trzy dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych prelekcjach, dyskusjach i konkursach. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników gier planszowych i bitewnych. Miłośnicy gier RPG będą mogli spotkać się i zagrać w sesje TROM'a gry fabularnej z fabułą osadzoną w czwartym tysiącleciu.

Tymczasem na stronie głównej Kreskonu wybiło 2500 odwiedzin i zgodnie z obietnicą organizatorzy ogłaszają konkurs.
Nie będzie żadnych trudnych pytań ani tworzenia długich opowieści, wystarczy, że wymyślicie krótkie hasło promujące Kreskon i nawiązujące do motywu przewodniego konwentu czyli fantasy. Hasło musi być uniwersalne, oraz ładnie współgrać w zestawieniu KRESKON 7 + (wasze hasło).
Swoje propozycje wysyłajcie na adres [email protected]. Konkurs kończy się 15 maja! Organizatorzy wybiorą najlepsze hasło, a jego twórca zostanie nagrodzony darmową wejściówką na konwent, zestawem komiksów wydawnictwa Czarna Materia i nagrodą niespodzianką. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 20 maja. Nagrody będą do odebrania w czasie konwentu, ale organizatorzy nie wykluczają możliwości przesłania ich w szczególnych wypadkach do zwycięzcy.

Przerwa na reklamę

Kinguin Deus Ex: Mankind Divided 468x60
komentarze zapewnia Disqus

Szukaj na stronie

Przerwa na reklamę

Stay tuned!

Polecane odcinki

 • KonTroll #15

  Premiera Łotra 1 w kinie Nowe Horyzonty

 • Polcon 2016 #1

  Cosplay - konkurs strojów

 • KonTroll #13

  Ziemie Jałowe 2016 - 24h na konwencie post apo

 • Materiały dodatkowe #29

  Krew i Wino - Scenarzyści o dodatku do Wiedźmina 3 - FMF w Krakowie

 • FALKON 2015 #1

  G.F. Darwin - spotkanie z twórcami

 • Pyrkon 2015 #1

  Odcinek 1