Konwenty

Rusza serwis Gry Fabularne


Autor: Redakcja | Opublikowany 26 czerwca 2012 o 21:06 |

W jednym z kwietniowych odcinków informowaliśmy was o serwisie Master-Mind.in, który zajmuje się promowaniem gier RPG. Khaki, który zajmuje się tym serwisem zebrał grono ekspertów z dziedziny RPG i ruszył z projektem stworzenia serwisu dla "zielonych". Od początku przyglądaliśmy się wydarzeniu i dołożyliśmy tam kilka swoich znaczków (choć jak na razie mało).

GryFabularne.pl to strona dla osób, które chciałyby poznać temat gier fabularnych. Strona dla potencjalnych graczy ale również rodziców, nauczycieli czy dziennikarzy. Pod intuicyjną domeną GryFabularne.pl w sposób łatwy i przystępny wytłumaczone zostało na czym polegają gry fabularne oraz krok po kroku pokazano jak można zorganizować swoją pierwszą sesję. Do tego dodano sporo cennych informacji powiązanych z rpgami, wraz z linkami.

GryFabularne.pl mają być pierwszym krokiem w przygodzie z grami narracyjnymi. Mamy tam całą masę linków do innych serwisów, które znakomicie wykonują swoją pracę w informowaniu o nowościach erpegowych, uczeniu poczatkujących mistrzów gry czy integrowaniu społeczności erpegowców. Chcemy aby nasi użytkownicy u nas dowiedzieli się czym są gry fabularne, zafascynowali się tematem i ruszyli w dalszą drogę do bardziej wyspecjalizowanych serwisów.

Ruszamy 1 lipca i z tej okazji zapraszamy na konwent online. Będziemy mieli prelekcje, sesje rpg (w tym pokazowe i dla początkujących) oraz konkursy (do wygrania podręczniki). A to wszystko nie wychodząc z domu. Wystarczy mieć internet i probram Mumble (darmowy komunikator głosowy). 

Zapraszamy chętnych do zgłaszania swoich punktów programu.

Facebook: https://www.facebook.com/events/240963292689158
Akredytacja: 0zł
Miejsce: internet

 

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie