Goście Kreskonu i bloki gier komputerowych

Nadeszły nowe doniesienia od organizatorów tegorocznego Kreskonu:

Po dłuższym czasie mamy dla Was garść wieści dotyczących Kreskonu odbywającego się w dniach 10-12 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim.

Odwiedzi nas Darek Kocurek – znakomity grafik, który na swoim koncie ma między innymi stworzenie okładek do książek Stefana Dardy (który również będzie naszym gościem) oraz przekładów powieści Stephena Kinga.

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję pograć na konsolach, wpatrując się w 40” ekrany telewizorów. Będą i eRPeGi i typowo rozrywkowe gry jak np. Guitar Hero.

Z najgłośniejszą wieścią zaczekaliśmy jednak do końca. Przy współpracy z naszym głównym sponsorem - Biurem Podróży Quand organizujemy wyprawę śladami Czarnego Wygonu znanego Wam z kart powieści Stefana Dardy! Zachęcamy do zgłaszania się do udziału w niesamowitej wycieczce, która wyruszy  już w konwentowy piątek. Dokładny plan i opis wycieczki znajdziecie na głównej stronie konwentu. Uczestnicy zostaną ubezpieczeni, a cena będzie wliczona w koszt wejściówki na Kreskon. Chętni proszeni są o przesyłanie zgłoszeń wg wytycznych ze strony, na adres: [email protected] o tytule „Wyprawa”. Wrażeń nie zabraknie. Czekajcie też na kolejne wieści kreskonowe.

Przerwa na reklamę

Kinguin Deus Ex: Mankind Divided 468x60
komentarze zapewnia Disqus

Szukaj na stronie

Przerwa na reklamę

Stay tuned!

Polecane odcinki

 • KonTroll #15

  Premiera Łotra 1 w kinie Nowe Horyzonty

 • Polcon 2016 #1

  Cosplay - konkurs strojów

 • KonTroll #13

  Ziemie Jałowe 2016 - 24h na konwencie post apo

 • Materiały dodatkowe #29

  Krew i Wino - Scenarzyści o dodatku do Wiedźmina 3 - FMF w Krakowie

 • FALKON 2015 #1

  G.F. Darwin - spotkanie z twórcami

 • Pyrkon 2015 #1

  Odcinek 1