Wydarzenia

Fantastyczny Lublin w sierpniu


Autor: Redakcja | Opublikowany 08 sierpnia 2012 o 12:08 |

W ramach comiesięcznego cyklu spotkań z fantastyką Cytadela Syriusza przygotowała kolejne atrakcje. Oto program nadchodzących spotkań:

14 sierpnia - Czy gry komputerowe boją się kobiet? – Beata `Kuna` Marczyńska – Fedorowicz

Czy kobiety grają w gry komputerowe? Czy gry mają problem z przedstawianiem kobiet? Czy gracze mają problem z kobietami? ;) Jeśli na któreś z pytań odpowiesz ‘tak’ i chcesz o tym porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszam na prezentację i dyskusję.

21 sierpnia - Konkurs: Karteczki – Jakub `Shonsu` Barański

Zwariowany konkurs, w którym liczą się inwencja, refleks, praca grupowa oraz odporność na stres i nieprzewidziane sytuacje. Dla najlepszych nagrody. Zapraszamy!

28 sierpnia - Szlifowanie stylu – Agnieszka `Achika` Szady

Jeżeli umieszczasz swoje teksty gdzieś na sieci lub dajesz ludziom do czytania i słyszysz, że są pisane stylem drewnianym, szkolnym lub zbyt oficjalnym - to jest prelekcja dla Ciebie. Na fikcyjnych i prawdziwych fragmentach tekstów Achika przedstawi najczęściej popełniane błędy stylistyczne i wspólnie ze słuchaczami zastanowi się, jak ich unikać.

Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w salach 19, 21 i 22 WOK (ul. Dolna Panny Marii 3) i rozpoczynają się o godzinie 18.00. O 19.00 rozpoczyna się prelekcja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 22.00. W trakcie ich trwania można dokonywać wypożyczeń z prowadzonej przez organizatorów biblioteki. 

WSTĘP WOLNY!

Więcej na www.cytadelasyriusza.org

 

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie