Konwenty

Nawikonowe nowości - goście, sponsorzy, program


Autor: Redakcja | Opublikowany 14 sierpnia 2012 o 10:08 |

Październikowy konwent Nawikon zbliża się wielkimi krokami i tym samym mamy dla Was garść nowych informacji od organizatorów.

Po pierwsze potwierdzono już kilku gości:

  • Karolina "Kariolka" Burda - autorka komiksów z kotem NICponiem z WydawNICtwa
  • Kazimierz Kyrcz - polski pisarz fantastyki i horroru, poeta i recenzent
  • Dawid Kain - prozaik, autor książek: "prawy, lewy, złamany" (2007), "Makabreski" (2010), "Gęba w niebie" (2010), "Za pięć rewolta" (2011) i "Punkt wyjścia" (2012)
  • Michał Gacek - debiutował na łamach magazynu "Portal" w 2002 r. W kolejnych latach publikował artykuły i opowiadania między innymi w "Mangazynier", "Magazynie Fantastycznym" i "Science Fiction, Fantasy i Horror". 
  • Wojciech Jama - Kolekcjoner, organizator i współorganizator wystaw, w tym między innymi 1997 r. wystawa "Niezwykłe podróże Juliusza Verne'a" i w 1998 r. "Komiks prasowy w Polsce" w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie. Twórca kolekcji "Muzeum Dobranocek PRL-u", pomysłodawca i współtwórca Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Pomysłodawca utworzenia "Muzeum Komiksu".

Wciąż trwają rozmowy z kolejnymi gośćmi.

Miło nam także poinformować, że do grona sponsorów konwentu dołączyło Wydawnictwo Rebis.

Przypominamy także iż organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia programowe na stronie internetowej. W tym także do Bloku RPG, który odbędzie się pod hasłem "Podróż w Nieznane", skupiając się na systemach RPG, a także settingach, które jeszcze nie zagościły na dobre wśród polskich graczy.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, którzy skłonni są zaprezentować swój ulubiony system - opowiedzieć o nim, czy nawet poprowadzić sesję pokazową.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie