VII Wrocławski Dzień Grania w RPG.

Stowarzyszenie Wielosfer pragnie zaprosić na siódmą edycję „Wrocławskiego Dnia Grania w RPG” - cykliczną imprezę dla fanów gier fabularnych. O co chodzi? RPG (lub "gry fabularne") to rodzaj gier rozgrywanych w wyobraźni, w których gracze prowadzą swoje postacie przez dziesiątki niebezpiecznych przygód a czuwający nad całą rozgrywką mistrz gry zapewnia im dobrą zabawę owe przygody wymyślając.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co by się stało gdyby bohater Waszej ulubionej książki lub filmu postąpił inaczej, jeśli denerwują Was ograniczenia gier komputerowych, jeśli wreszcie znani jesteście ze swojej bujnej wyobraźni, to na pewno gry RPG przypadną Wam do gustu!

A jeśli pojęcie gier fabularnych nie jest dla Was nowe, zapraszamy tym bardziej. Poznacie nowych ludzi, systemy i style rozgrywki; słowem: zdobędziecie doświadczenie (bezcenne!). W programie sesje w Warhammera, Neuroshimy i Exalted (i nie tylko), dla doświadczonych, początkującyh i zupełnie zielonych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy już 19 października (sobota) o 10:00 do budynku D13 Politechniki Wrocławskiej. Wstęp jest darmowy, bo przecież wyobraźnia jest bezcenna...

Więcej informacji na stronie albo wydarzeniu na Facebooku

Zaprasza Stowarzyszenie Wielosfer.

Przerwa na reklamę

Kinguin Deus Ex: Mankind Divided 468x60
komentarze zapewnia Disqus

Szukaj na stronie

Przerwa na reklamę

Stay tuned!

Polecane odcinki

 • KonTroll #15

  Premiera Łotra 1 w kinie Nowe Horyzonty

 • Polcon 2016 #1

  Cosplay - konkurs strojów

 • KonTroll #13

  Ziemie Jałowe 2016 - 24h na konwencie post apo

 • Materiały dodatkowe #29

  Krew i Wino - Scenarzyści o dodatku do Wiedźmina 3 - FMF w Krakowie

 • FALKON 2015 #1

  G.F. Darwin - spotkanie z twórcami

 • Pyrkon 2015 #1

  Odcinek 1