Blok LARPowy na Pyrkonie

W tym roku Pyrkon zaoferuje Wam ogromną ilością niesamowitych LARP-ów. Wszystkich wymienić się nie da, więc warto wspomnieć o gratce, jaką jest Chamber Larp „High Rise”, który na kilka godzin przeniesie Was w cyberpunkowy świat korporacji z XXII wieku. Nie zabraknie klimatów postapokaliptycznych, fantasy, mrocznych dram w Świecie Mroku, czy Steampunku.

Szykuje się również pokaźny wachlarz prelekcji, m. in. cykl „Hardcore Larping”, który pozwoli Wam dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat strojów, grania w drużynie czy wcielania się w rolę zwykle marginalizowane, tak, by było to ciekawe przeżycie.

Oczywiście na tegorocznym Festiwalu nie może zabraknąć miejsca dla Jeepformów, które poruszają zarówno graczy, jak i widownię.

Ale to jeszcze nie wszystko! W tym roku na Pyrkonie będzie jeszcze więcej przestrzeni i jeszcze więcej czasu na wspólną zabawę. Jak już zapewne wiecie, targi są otwarte dla przez całą dobę, co stwarza możliwość prowadzenia LARP-ów nocą w salach, które za dnia zajmowane są przez prelegentów innych bloków.

Przerwa na reklamę

Kinguin Deus Ex: Mankind Divided 468x60
komentarze zapewnia Disqus

Szukaj na stronie

Przerwa na reklamę

Stay tuned!

Polecane odcinki

 • KonTroll #15

  Premiera Łotra 1 w kinie Nowe Horyzonty

 • Polcon 2016 #1

  Cosplay - konkurs strojów

 • KonTroll #13

  Ziemie Jałowe 2016 - 24h na konwencie post apo

 • Materiały dodatkowe #29

  Krew i Wino - Scenarzyści o dodatku do Wiedźmina 3 - FMF w Krakowie

 • FALKON 2015 #1

  G.F. Darwin - spotkanie z twórcami

 • Pyrkon 2015 #1

  Odcinek 1