Konwenty

Brwikon - informacje programowe


Autor: Redakcja | Opublikowany 29 kwietnia 2013 o 20:04 |

II Konwent Fantastyki  i Gier Planszowych BRWIKONjuż w maju!  Weekend: 24 - 26 maja to wielkie święto, fanów fantastyki i gier planszowych. Czeka na Was wiele atrakcji, z którymi już teraz możecie zapoznać się w jeszcze ciepłym programie konwentu na stronie www.brwikon.pl.

Przez trzy dni na uczestników czeka kilkadziesiąt punktów programu spośród których na pewno znajdą coś dla siebie.  Zgłaszający punkty  wyrobili 300 % normy
.  Tegorocznych propozycji otrzymaliśmy prawie sto, czyli  trzy razy więcej niż przy pierwszej edycji.  

Program podzielony jest na bloki: prelekcyjny, konkursowy, turniejowy i bitewny. Dodatkowo pojawią się atrakcje nie uwzględnione w poszczególnych częściach rozgrywające się w holu głównym lub jego okolicach. Będą to m.in., wystawa LEGO, pokaz Drużyny Force Squadron, którzy nie tylko zaprezentują walki na miecze świetlne, ale przygotują Akademię Jedi dla najmłodszych, odbędzie się również konkurs Cosplay czy Wielki Pokaz Szalonych Alchemików. Przed budynkiem rozstawiona zostanie Wioska Słowian i Wikingów tworzona przez Mazowiecką Drużynę Wojów „Weles”,  która już szykuje niespodzianki dla odważnych uczestników.

Wielką atrakcją będzie ponowne spotkanie z pisarzem Jakubem Ćwiekiem, który był u nas także w zeszłym roku. Na sympatyków planszówek będzie czekał jak zwykle Games Room zaopatrzony po brzegi przez niezastąpionych: firmę Rebel oraz Stowarzyszenie Awangarda.

Nie zabraknie miejsca, gdzie będą mogli posilić się głodni i spragnieni. Stołówka „Pod Rozbrykanym Kucykiem” czynnabędzie przez cały czas trwania imprezy.  Dla znużonych przewidujemy także nocleg na terenie konwentu.

Program jest dopieszczony. Żeby okazał się naprawdę dobry potrzeba jeszcze tylko jednego – uczestników! Zapraszamy Was do odwiedzenia  naszego-waszego konwentu! W zeszłym roku było nas pół tysiąca. A w tym…

Więcej informacji o konwencie na www.brwikon.pl oraz oficjalnym facebooku!

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie