Konwenty

Informacje NiuConowe


Autor: Redakcja | Opublikowany 21 kwietnia 2013 o 19:04 |

Organizatorzy konwentu NiuCon przygotowali informacje doyczących wydarzenia. Możecie dowiedzieć się więcej o akredytacji, rejestracji punktów programu, stoisk, gościch wydarzenia i innych atrakcjach

Tegoroczny NiuCon odbędzie sie w dniach 9 – 11 sierpnia, jak zawsze we Wrocławiu. 
Od końca września już mamy uruchomioną stronę internetową(http://niucon.pl/), za pomocą której możecie zarówno zapisać się jako helperzy(http://niucon.pl/helperzy/), gżdacze(http://niucon.pl/gzdacze/), techniczni(http://niucon.pl/obsluga-techniczna/), a także zgłosić stoisko(http://niucon.pl/wystawcy/), jak i atrakcje(http://niucon.pl/dodaj_atrakcje/). Warto dodać, że na tę chwilę mamy już ponad 200h atrakcji, jednak nie wszystkie są dodane na stronie. Zgłoszenia na Cosplay ruszą w maju. Zapraszamy również do udziału w Cover Music Festial (http://niucon.pl/cover-music-festival/). 
Rezerwacje, które są prowadzone przez system rezerwacji Rezerwix (http://rezerwix.pl/), już trwają i będą zamykane 2 sierpnia 2013r. Jak zwykle – nie ma limitu miejsc. Ceny wejściówek:
Pełna wejściówka: 40zł
Piątek: 20zł
Sobota: 25zł
Niedziela: 10zł
Można zakupić koszulki konwentowe i kubeczki, których wzory pojawią się na dniach.
Pierwszym potwierdzonym gościem jest Takeshi Yokota z firmy Executive Offer(http://executiveoffer.com/) mieszkający od kilku lat Polsce. Spotkanie z panem Yokotą będzie owocowało w ciekawostki o Japonii, jak Japończyk widzi nasz kraj oraz da pokaz kaligrafii japońskiej. Z chęcią opowie też jak wyjechać do Japonii i jak znaleźć tam pracę.

Będziecie również mogli wypróbować i zagrać na starych konsolach w pokoju Retrogralni (http://retrogralnia.pl/).
Na konwencie pojawią się też premiery:
Pierwszą z nich jest Zakochany Tyran(Koisuru Boukun) tom 2 od wydawnictwa Kotori (http://kotori.pl/).
Na NiuConie będzie miał również koncert znanego Japońskiego artysty. Kogo? W sobotę (13 kwietnia) o godzinie 19:00 informacja pojawi się na fanpage'u Konwentu (https://www.facebook.com/KonwentNiuCon). 
Dodatkowo polecamy z zapoznaniem się z FAQ dla rodziców (http://niucon.pl/faq/).

Zapraszamy!

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie