Książka

Orły i Wrony w druku


Autor: Redakcja | Opublikowany 19 kwietnia 2013 o 13:04 |

Książka Orły i Wrony autorstwa Jana Michalskiego właśnie poszła do druku. Objęliśmy tę publikację swoim patronatem i już wkrótce możecie się spodziewać od nas jej recencji oraz innych materiałów. Tymczasem zapraszamy was do zapoznania się z informacją, która znajdzie się na tylnej okładce książki:

Szczęk szabel, jęki rannych i płacz niewiast. Dworskie intrygi, knowania magnatów i wielkie zdrady małych ludzi. Zakazane uczucie, przyrzeczenie względem Boga i obowiązek wobec ojczyzny… 

Rzeczpospolita staje na progu nowego konfliktu. Dawny sojusznik, odsłania swe prawdziwe oblicze. Zachodnie tereny królestwa Polskiego, trawione są pożarami i bezlitosną ręką okrutnego najeźdźcy. Uciemiężeni obywatele wołają o pomoc, ich krzyki docierają aż do Warszawy, gdzie władze sprawuje sędziwy król. Monarcha wzywa swych najdzielniejszych rycerzy wśród, których prym wiedzie straszny kniaź. Wierny żołnierz wplątuje się w niebezpieczny romans, który w każdej chwili może zgasić płomień jego życia. Rozdarty pomiędzy miłością do kobiety, a żarliwym uczuciem do ojczyzny będzie zmuszony podjąć decyzję, która może zaważyć o losach całej Rzeczpospolitej.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie