Konwenty

SPOT 2013 - organizatorzy zapraszają!


Autor: Redakcja | Opublikowany 11 kwietnia 2013 o 17:04 |

SPOT, czyli SPOTkania z LARPami jest konwentem fantastyki nakierowanym na LARPy, JEEPy oraz gry terenowe. Jednym słowem raj dla larpowców. Znajdziecie u Nas moc larpów i larpowiczów z całej Polski. Są to ludzie, którzy przyjechali larpować. Twórcy znajdą na naszym konwencie bez problemu graczy ? Nie musicie ich ścigać, sami do Was przyjdą. To jest właśnie SPOT! Tegoroczna edycja jest już 4-ta z kolei - tak, więc nie musisz się martwić, że stracisz niepotrzebnie czas. Z roku na rok konwent się rozrasta pod względem liczby uczestników i twórców.

Jest to konwent, na którym priorytetem są LARPy i gry we wszystkich możliwych rodzajach i gatunkach:
LARPy, LARPy terenowe, JEEPformy, gry terenowe, Pervasive Games, ASG i wszystkie inne formy gier, które wymagają odejścia od stołu. Gramy we wszystkich możliwych konwencjach od wszelkiego rodzaju fantasy, poprzez steampunk aż po daleką przyszłość czy też równoległe rzeczywistości. Prawdziwa uczta dla wyobraźni. Jedynym ograniczeniem jest kreatywność twórców.

SPOT nie jest typowym konwentem, gdzie wszystko odbywa się w czterech ścianach. Tutaj większość atrakcji dzieje się na zewnątrz, dzięki czemu masz możliwość obcowania z naturą. Poza tym nawet nie uczestnicząc w konwencie, a będąc jedynie na jego terenie bierzesz w nim udział. Sprawia to, że poczujesz niepowtarzalną atmosferę dzięki wyjątkowym ludziom biorącym w nim udział. Jeżeli poszukujesz jakieś odmiany od dziesiątek, szkolnych konwentów, SPOT jest właśnie dla Ciebie. Zapewniam Cię, że przyjeżdżając tutaj nie zapomnisz o Nas przez długi czas.

Czas: 27-29 kwietnia 2013 roku
Startujemy: 27 kwietnia 2013 roku o 10:00
Miejsce: Przywidz, Ośrodek Wypoczynkowy OMEGA

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie