Konkursy

Konkurs - Krew Tyrana


Autor: Redakcja | Opublikowany 24 lipca 2013 o 11:07 |

Wspólnie z Galerią Książki przygotowaliśmy dla was konkurs. Mamy dla was 3 egzemplarze książki Fiony McIntosh: Krew Tyrana, której recenzję mogliście zobaczyć niedawno w Na Marginesie. Wszystko, co musicie zrobić, to odpowiedzieć poprawnie na pytanie dotyczące pierwszej części Trylogii Valisarów: "Jaką mocą obdarzony był Kirin Felt?"

Odpowiedzi ze swoim imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres [email protected]. Spośród osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi wylosujemy trzy, do których powędrują książki. Macie czas do 31 lipca, do północy.

Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest redakcja Raportu Obieżyświata oraz wydawnictwo Galeria Książki.
  2. Kwestie sporne rozstrzyga organizator.
  3. Zadanie konkursowe polega na wysłaniu odpowiedzi na pytanie "Jaką mocą obdarzony był Kirin Felt?" na konkursowy adres e-mail: [email protected] w terminie do 31 lipca do północy.
  4. Spośród poprawnie nadesłanych odpowiedzi zostaną wylosowane trzy, których autorzy zostaną nagrodzeni egzemplarzem książki Fiony McIntosh: Krew Tyrana.
  5. Losowanie zwycięzców odbędzie się w terminie do 7 sierpnia
  6. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 sierpnia na stronie konkursowej oraz kanałach informacyjnych Raportu Obieżyświata
  7. W terminie do 10 sierpnia skontaktujemy się ze zwycięzcami poprzez e-mail w celu ustalenia adresu do wysyłki nagród.
  8. Zwycięzca musi nadesłać adres do wysyłki w terminie do 7 dni od otrzymania wiadomości o wygranej. W przeciwnym razie nagroda przepada.
  9. Nagrody są wysyłane bezpośrednio przez wydawnictwo Galeria Książki.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie