Konwenty

Ruszyło zgłaszanie programu na Copernicon!


Autor: Redakcja | Opublikowany 28 lipca 2013 o 20:07 |

Od kilku dni można zgłaszać autorskie atrakcje na Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon, który odbędzie się w Toruniu w dniach 13-15 września. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się w budowanie programu Festiwalu.

Na Coperniconie odbędzie się kilkanaście różnorodnych bloków programowych, spośród których każdy bez problemu wybierze taki, podczas którego będzie mógł podzielić się  ze słuchaczami swoją wiedzą, pasją czy umiejętnościami. Zgłaszanie programu  jest banalnie proste - wystarczy zarejestrować się na Festiwal na stronie głównej www.copernicon.pl a później wybrać opcję “Zgłoś punkt programu” znajdującą się w menu po prawej stronie. 

I na koniec kilka słów prosto od organizatorów:

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich autorskich pomysłów. Chcemy, aby program Coperniconu był bogaty, różnorodny i ciekawy, dlatego też Organizatorzy bardzo liczą na Waszą pomoc. Zgłaszać program można do 25
sierpnia, jednak nie zwlekajcie! Pamiętajcie, że nie mamy nieograniczonego miejsca i czasu na konwent: postaraj się, żeby Twoje propozycje były wyjątkowe i brzmiały interesująco, a wtedy na pewno je wybierzemy!

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie