Konwenty

Goście i turnieje z ZSzeFie


Autor: Redakcja | Opublikowany 13 września 2013 o 01:09 |

W ciągu minionych dziesięciu edycji Zamojskich Spotkań z Fantastyką zaproszenia na konwent przyjęli m.in. Andrzej Pilipiuk, Jacek Komuda czy Jakub Ćwiek. W tym roku organizatorzy postanowili postawić na nową twarz polskiej twórczości postapokaliptycznej. Gościem specjalnym, który na 11. ZSzeFie opowie o swoim literackim debiucie i współpracy z Fabryką Słów będzie autor powieści „Ołowiany Świt” – Michał Gołkowski. Poprowadzi on także prelekcję pt.: "S.T.A.L.K.E.R. – gra vs. książka. Proza życia czy raczej epickość akcji - czego oczekuje dzisiejszy odbiorca?".

 

Jak podczas poprzednich edycji, tak i na 11. ZSzeFie gamesroom z pewnością nie zawiedzie! Już teraz szczególnie zapraszamy Was na turniej gry Labirynth wydawnictwa Let's Play, które jest jednym ze sponsorów tegorocznego konwentu. Szeroki wybór planszówek na konwencie zapewni również wydawnictwo Galakta.

Zapowiedziane także zostały już turnieje takich gier jak: ActivityCytadela czy Neuroshima HEX oraz specjalny event dla fanów karcianki Magic The Gathering.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie