Konwenty

Zapraszamy na Kapitularz + program!


Autor: Redakcja | Opublikowany 19 września 2013 o 12:09 |

Już jutro rozpocznie się kolejna edycja Łódzkiego Festiwalu Fantastyki „Kapitularz 2013”. W dniach 20-22 września  XXXII LO przy ul. Czajkowskiego 14 stanie się główną siedzibą fanów szeroko pojętej fantastyki.

Bogaty program wypełniony prelekcjami, larpami i konkursami oraz wspaniali goście to tylko niektóre z atutów tegorocznej edycji Kapitularza. W tym roku odbędzie się także kolejna edycja Mocnego Nocnego Grania. Więcej szczegółów dotyczących sesji można znaleźć tutaj: http://kapitularz.pl/program/mocne-granie-nocne/program-mocnego-grania-nocnego/ .

Dla uczestników, którzy po raz pierwszy będą na konwencie, organizatorzy przygotowali specjalną Szkołę Konwentową! Część prelekcji w programie Kapitularza została oznaczona znaczkiem "Szkoła konwentowa". Są to prelekcje w sam raz dla kogoś, kto pierwszy raz przyszedł na tego typu imprezę i zastanawia się, gdzie pójść, by bawić się dobrze.

Kolejna edycja Kapitularza to jeszcze bardziej rozbudowany program, jeszcze więcej sesji, larpów i innych atrakcji. Łódź zaprasza fanów fantastyki na trzy dni bardzo intensywnej zabawy!

Szczegóły dotyczące lokalizacji: http://kapitularz.pl/informacje/czas-i-miejsce/  

 

Podczas trzydniowego festiwalu, fani szeroko pojętej fantastyki będą mieli okazję spotkać się z pisarzami, posłuchać ciekawych prelekcji i wziąć udział w wielu interesujących konkursach. W programie znalazły się także LARPy, warsztaty literackie oraz sesje RPG.

Pełen program Kapitularza dostępny jest na stronie internetowej: http://www.kapitularz.pl/program/pelen-program-festiwalu/

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie