Wydarzenia

Noworoczne zmiany w Raporcie


Autor: Redakcja | Opublikowany 08 stycznia 2014 o 12:01 |

Mamy nowy rok, więc pora i na małą aktualizację w Raporcie Obieżyświata. Z początku nie będzie ich zbyt wiele, ale w tym roku planujemy wiele zmian i wierzymy, że będą to zmiany na lepsze. Dzisiaj jednak chcielibyśmy przede wszystkim podziękować tym, którzy byli z nami.

W grudniu naszą redakcję opuściły dwie osoby, których wkład w działalność Raportu Obieżyświata trudno przecenić: Elin oraz Krzysiek. Elin dołączyła do nas na początku 2013 i spędziła z nami niemal cały rok. Jej działalność przyczyniła się do znaczącego poszerzenia horyzontów ekipy, zwłaszcza o tematykę filmową i serialową. Także dzięki niej mogliście zobaczyć świetne wywiady z Pyrkonu z gośćmi takimi jak John Wick, czy Eoin O'Doherty. Ale przede wszystkim pracę z Elin zapamiętamy, jako ciągłe doskonalenie naszej angielszczyzny, bo jak mówiliśmy o niej w naszej balladzie: "ona inglisz nasz piłuje".

Krzyśka (iChrisa) za dużo w kadrze zobaczyć nie mogliście. Był niczym cień w naszej ekipie zawsze pozostając po tej drugiej stronie kamery. Jednak warto powiedzieć, że z Raportem był niemal od początku. Do ekipy dołączył w sierpniu 2011 roku i pomógł już w nakręceniu 3 odcinka programu. Od tego czasu wspierał nas także montując materiały, tworząc dla nas liczne animacje, introsy i suby. Gdy wszyscy musieliśmy znaleźć się przed kamerą on zawsze pilnował jej drugiej strony. Z pewnością bez jego pomocy nie bylibyśmy dzisiaj tutaj, gdzie jesteśmy. To dzięki jego radom formaty Raportu stale się zmieniały i przybierały coraz lepszą formę.

Ale z Raportem jest tak, że nigdy nie przestaje się całkiem być częścią ekipy. Choć niektórzy redaktorzy już wcześniej zmniejszyli swoją aktywność (jak na przykład wcześniej w 2013 roku Krzyś), to wciąż nam doradzają i współpracują z nami przy niektórych materiałach. Jesteśmy pewni, że jeszcze zobaczycie ich w naszych materiałach lub nas za ich sprawą (jak w przypadku Krzyśka).

A jeżeli chcielibyście stać się częścią Raportu Obieżyświata i kręcić programy lub vlogi w ramach telewizji dla geeków i fantastów, to koniecznie piszcie do nas na adres redakcja{at}raportobiezyswiata.tv.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie