Konwenty

Organizatorzy do Raportu


Autor: Redakcja | Opublikowany 12 marca 2014 o 17:03 |

Przed konwentem rodzi się multum pytań i niejasności, które warto rozjaśnić. Raport Obieżyświata wspólnie z Pyrkonem zaprasza Was na spotkanie na żywo z organizatorami konwentu. Startujemy o 19:00 w niedzielę, 16 marca na YouTube.

To zupełna nowość w organizacji polskich konwentów. Jako oficjalna telewizja festiwalu przygotowaliśmy dla was spotkanie z organizatorami konwentu Pyrkon, którzy opowiedzą Wam o przygotowaniach do wydarzenia oraz odpowiedzą na wasze pytania.

Na naszej antenie gościć będziemy Hannę "Alfar" Bielerzewską - Koordynatora pionu Promocji i Mediów oraz Jacka Wodę - Wicekoordynatora Programu. Spotkanie poprowadzą Ivellios oraz Pepcok. Pytania możecie zadawać na dwa sposoby:

  1. Komentarze na Facebooku - wystarczy, że będziecie zamieszczać pytania w komentarzach pod wpisem dotyczącym spotkania na Facebooku (docelowo podlinkujemy go w tym wpisie).
  2. Tweety - możecie pisać pytania na Twitterze oznaczone tagiem #ROTV

Wszystkie pytania będziemy odnotowywać na bieżąco i zadawać organizatorom konwentu.

Spotkanie odbędzie się za pomocą technologii nadawania na żywo od Google i będzie transmitowane na naszym kanale YouTube. Link do spotkania znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz poniżej w tym wpisie. Zostaną one opublikowane zaraz na starcie spotkania. 

Nie może was zabraknąć! Koniecznie dajcie znać także waszym znajomym o zbliżającym się spotkaniu. 

Przejdź na stronę transmisji programu

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie