Konwenty

Patronat nad OldTown 2014


Autor: Redakcja | Opublikowany 02 maja 2014 o 23:05 |

Objęliśmy patronatem tegoroczną edycję postapokaliptycznego, terenowego konwentu OldTown. Poniżej najważniejsze informacje o imprezie.

Jesteś fantastą, larpowcem, zagrywasz się w Fallouta, a może po prostu lubisz dobrą zabawę w dobrym towarzystwie? Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest poczuć apokalipsę na własnej... skórze? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - OldTown to impreza dla Ciebie!

Czym jest OldTown? To ogólnopolska impreza w klimatach postapokaliptycznych, odbywającą się w lipcu na opuszczonym lotnisku w Stargardzie Szczecińskim. Składa się z trzydniowej gry terenowej (LARP), podczas której gracze wcielają się w role mieszkańców postapokaliptycznego miasteczka oraz trwającej dwa dni części konwentowej, pełnej nietypowych atrakcji. Cała impreza to coś pomiędzy typowym konwentem fantastycznym, grą terenową, a obozem przetrwania. Nie musisz być larpowym weteranem - forma imprezy pozwala na odnalezienie się zarówno starym wyjadaczom, jak i osobom, które pierwszy raz przyjechały na konwent.

Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 21-27 lipca 2014. Ciekaw szczegółów? Zapraszamy do śledzenia na bieżąco profilu FB - jak i strony - www.oldtown.info.pl.

 Źródło: notka prasowa

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie