RPG

Q-workshop twórcą niezwykle udanego projektu w serwisie Kickstarter


Autor: Redakcja | Opublikowany 09 października 2015 o 16:10 |

Z przyjemnością informujemy, że firma Q-workshop, znany polski producent zdobionych kości do gier, wystartowała z projektem w crodwfundingowym serwisie Kickstarter. Celem projektu, współtworzonego z firmą Paizo, jest stworzenie metalowych kości do gry Pathfinder. Kości stanowią przełom technologiczny dla firmy Q-workshop, z uwagi na niesłychany poziom detalu, żłobienia na krawędziach kości oraz wykonanie w metalu.

W ciągu dwóch tygodni trwania projektu Q-workshop zdołał zebrać już ponad 150 tysięcy dolarów od 1500 osób, trzykrotnie przekraczając założony cel. Tym samym kampania polskiej firmy znalazła się w elitarnym gronie projektów, które przekroczyły 100 tys. dolarów - jest to mniej niż 3% pomyślnie ufundowanych projektów.

Podstawowa nagroda to 69 dolarów. Dzięki odblokowanym celom za tę cenę wspierający otrzymuje siedmiokostkowy zestaw metalowy, specjalną sakiewkę oraz plastikową kość K20 ze wzorem goblińskim, niedostępnym poza kampanią. Jeśli projekt uzbiera 200 tysięcy dolarów, każdy wspierający otrzyma dodatkowo sześć kostek plastikowych, a więc w cenie podstawowej nagrody będzie miał również cały zestaw gobliński. W kampanii można dodatkowo dokupić pojedyncze kostki metalowe oraz akcesoria. Za cenę 2 tysięcy dolarów można również kupić unikatowy zestaw wykonany w całości ze srebra - jest to propozycja unikatowa na rynku i w świecie gier!

Zobacz kampanię na Kickstarterze!

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie