Konwenty

SPOT 2015 Larpuj na północy!


Autor: Redakcja | Opublikowany 13 marca 2015 o 23:03 |

SPOT czyli "SPOTkanie z larpami" jest konwentem, który odbędzie się już po raz szósty w dniach 22-24 maja 2015 roku w Przywidzu. SPOT to konwent o tematyce fantastycznej, na którym można zagrać (lub poprowadzić) w różnego rodzaju gry fabularne: larpy, jeepy, gry terenowe, RPG.

 

SPOT to larpowe spotkanie fajnych ludzi i dobrych gier - czyli mnóstwo dobrej zabawy, dobrych gier oraz klimatu bez zbędnego teoretyzowania. Jest to miejsce przyjazne nowym graczom oraz świetny sposób na złapanie wiatru w żagle dla starych wyjadaczy. Ten unikalny biwakowo-konwentowy klimat przyciąga graczy i twórców z całej Polski. Jest to doskonałe miejsce na rozpoczęcie przygody z grami fabularnymi na żywo: larpami, jeepami i grami terenowymi. Można na nim zagrać w przeróżne ich odmiany: chamber larpy, larpy terenowe, jeepformy, gry terenowe, freeformy czy też gry improwizowane.

Organizatorem szóstej edycji SPOTa jest Klub Fantastyki Zardzewiały Topór, Insania, blog Ja Ty Gry, którzy wkładają w niego całą swoją energię i doświadczenie, aby każde kolejne SPOTkanie z larpami było lepsze od poprzedniego.

Najważniejsze daty:

  • 31 marca 2015 - zamknięcie przyjmowania punktów programu ze zniżką 100%
  • 1 maja 2015 - zamknięcie przyjmowania punktów programu
  • 12 maja 2015 - publikacja programu SPOTa 2015
  • 22-24 maj 2015 - SPOT

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://spot.larp-zt.pl oraz na fanpage'u: https://www.facebook.com/spotZT

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie