Konwenty

Tydzień z Fornostem - miejsce i czas


Autor: Redakcja | Opublikowany 06 marca 2015 o 19:03 |

No to chyba będziemy Was mocno zalewać newsami w tym tygodniu jeżeli chodzi o Fornost. Stowarzyszenie Rangers of the North będzie przez najbliższe 7 dni dostarczać Wam informacji o swoim konwencie. Zaczynamy od miejsca i terminu wydarzenia.

Fornost 2015 odbędzie się w dniach 26 lipca - 2 sierpnia (bo, jak głosi ludowa prawda, na przełomie miesięcy nigdy nie pada). Czeka nas osiem dni wypełnionych larpami, turniejami i innymi atrakcjami spod znaku szeroko pojętej fantastyki – na czele z trzydniową Grą Główną w Tolkienowskich realiach Śródziemia. Miejscem imprezy tym razem będzie malowniczy Łutowiec na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (w powiecie myszkowskim).

Jutro omówimy zgłaszanie punktów programu na konwent.

Wszystkie informacje z Tygodnia z Fornostem możecie śledzić na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku lub na jej stronie internetowej.

O konwencie Fornost

Terenowy zlot miłośników twórczości J. R. R. Tolkiena i innych przejawów szeroko pojętej fantastyki (literatury, gier, filmów etc.), odbywający się w południowej części Polski rokrocznie od 2008 roku. Główną częścią programu Fornostu są LARP-y, lecz w trakcie imprezy – trwającej przeciętnie tydzień z hakiem – nie brakuje także prelekcji, warsztatów, konkursów i turniejów z nagrodami etc. Więcej informacji na temat konwentu można znaleźć pod adresem: http://fornost.com.pl/.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie