Konwenty

Serdecznie zapraszamy na Bydgoski Konwent Multifandomowy Bykon!


Autor: Redakcja | Opublikowany 13 lutego 2017 o 20:02 |

Druga edycja konwentu odbędzie się w dniach 4-5 marca 2017r. w Zespole Szkół Medycznych w Bydgoszczy. Ze względu na duże zainteresowanie w ubiegłym roku, jego formuła została zmieniona z 24-godzinnej na dwudniową. Na Bykonie będzie można odwiedzić bloki tematyczne dotyczące kultury azjatyckiej, mangi i anime, fantastyki, science-fiction, popkultury, postapokaliptyki oraz My Little Pony. Do dyspozycji uczestników będzie także: sala gier planszowych, sala gier konsolowych,  sale z LARP-ami oraz RPG, sale z grami rytmicznymi i Art Room.

Serdecznie zapraszamy nie tylko osoby z Bydgoszczy i jej okolic, ale również z innych miast: z myślą o nich zapewniono uczestnikom miejsce na nocleg. W tym roku można kupić bilety w preakredytacji (25zł za osobę). Wejściówki będzie można nabyć również w dniu konwentu (30zł za osobę).

Organizatorzy poszukują także  twórców Atrakcji! Jeśli chcesz podzielić się swoją pasją z uczestnikami Bykonu, zgłoś się do nas. Gwarantowana jest doskonałą zabawę oraz zniżki na bilety. Za poprowadzenie jednego punktu programu zaoferowano 50% zniżki na wejściówkę, a za dwa: wejście jest za darmo. Program zgłaszać można poprzez formularz pod tym linkiem 

Trwa także otwarty nabór na Gżdaczy! Dzięki stanowisku Gżdacza można zdobyć doświadczenie i zobaczyć, jak wygląda praca przy organizacji konwentu. Ogranizatorzy zapewniają zwrot kosztów wejściówki, koszulkę z logiem Bykonu oraz wieczną chwałę! Aby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz na stronie.

Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na stronę internetową, a także Fanpage i Wydarzenie na Facebooku.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie