Category object (8)

Entry object (451)


Autor: Redakcja | Opublikowany 16 sierpnia 2018 o 15:08 |

Pamiętacie jak wiosną pisaliśmy Wam o zbiórce na wydanie gry EpicWorld? Zbiórka poszła wtedy wyśmienicie, a wszyscy, którzy wsparli projekt, właśnie otrzymują swoje egzemplarze tej gry fabularnej. 

EpicWorld do kolejna gra przygotowała przez Rafała Olszaka. Wcześniej mogliście się już spotkać z jego Afterbomb Madness, który zebrał całkiem przychylne recenzje graczy (swoją drogą poprawiona edycja była dostępna jako jedna z nagród w ostatniej zbiórce). W nowej grze wcielamy się w rolę jednego z mieszkańców stacji kosmicznej, w której musimy odnaleźć się w sieci trudnych zadań i intryg. Ale co ciekawsze, równocześnie prowadzimy drugą postać - swoiste wcielenie, które egzystuje pod kopułą na Ziemii. W ten sposób musimy równocześnie sprostać bardzo różnym wyzwaniom zarówno w kosmosie, jak i na planecie - w skrajnie odmiennych sytuacjach.

Autor gry nie wyszedł do uczestników zbiórki z pustymi rękami. Miał już prawie gotową całą książkę, stąd zbiórka była jedynie konieczna na potrzeby wydania jej w formie papierowej. Zgodnie z planem książki powinny właśnie trafić w Wasze ręce - o ile wsparliście projekt. Oprócz podstawowego podręcznika otrzymać także można było dodatkowy suplement, który wprowadza opcjonalne, dodatkowe zasady, nowe stwory, broń oraz przykładową przygodę do poprowadzenia dla grupy śmiałków.

Nasz serwis objął zbiórkę patronatem i z zainteresowaniem przyglądaliśmy się postępom w pracach autora. Gratulujemy sukcesu i zasiadamy do lektury podręcznika, którego recenzją już wkrótce się z Wami podzielimy. Jeżeli nie udało Wam się załapać na zbiórkę, grę możecie dostać w oficjalnej dystrybucji autora na Allegro

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie