Category object (2)

Entry object (459)


Autor: Redakcja | Opublikowany 11 sierpnia 2019 o 21:08 |

Czy można dobrze spędzić długi, wakacyjny weekend w Krakowie? Owszem! Możecie wybrać się na nowiutki festiwal popkultury na polskiej mapie - Confiction, który odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia. 

Kraków doczekał się własnego festiwalu popkultury, który zawalczy o miano jednego z największych w kraju. Jego hasłem przewodnim jest “Wyobraź to sobie”. Ale zamiast tylko sobie wyobrażać, zapraszamy Was do udziału w tym wydarzeniu o tematyce popkulturowej. 

Co w programie?

Atrakcji nie zabraknie. Zacznijmy od tego, że będziecie mogli odwiedzić duży gamesroom dostępny dla Was przez 24 godziny na dobę, a w ofercie będzie miał ponad 400 pozycji. Weźmiecie udział w panelach dyskusyjnych, których gośćmi będą między innymi Wojciech Chmielarz, Paweł Majka, Magdalena Witkiewicz czy Aleksandra Zielińska. Nie zabraknie też wystaw, w tym star-warsowej braci Kulesza czy papierowych modeli Patryka Groszkowskiego. Wśród innych atrakcji znajdziecie też warsztaty robienia różdżek z Harry’ego Pottera (a gościem specjalnym będzie Chris Rankin, który grał w filmach Percy’ego Wesleya) czy piwa kremowego. 

Wśród wyjątkowych gości pojawią się także James Cosmo - znany Wam na pewno z roli Jeora Mormonta w Grze o Tron - oraz Joshua Long - producent serialu “1983” na platformie Netflix. 

Program jest znacznie bogatszy i możecie go sprawdzić już teraz na stronie internetowej wydarzenia.

Bilety dostępne są w cenach od 30-35 zł za jeden dzień do 60 zł za pełny karnet na wszystkie 3 dni. Dostaniecie je na platformie tobilet.pl

Jako redakcja bardzo mocno zakorzeniona w polskim fandomie polecamy Wam to wydarzenie z jeszcze jednego powodu. Choć to debiut Confiction, wiemy, że będzie zrealizowany profesjonalnie. Za jego organizacją stoją osoby o bogatym doświadczeniu, które tworzyły największe polskie festiwale fantastyki. Mogliście ich zresztą nie raz zobaczyć w naszych materiałach wideo. Dlatego zdecydowanie dajcie szansę Confiction i odwiedźcie ten festiwal w najbliższy weekend.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie