Ekipa

IvelliosJanusz "Ivellios" Kamieński

Wydawca i prowadzący programu

Z fantastyką związany od niemal 10 lat. Interesuje się głównie literaturą fantasy, spośród której najwięcej czasu poświęca twórczości J.R.R. Tolkiena. Uważa, że dobra zabawa podczas sesji RPG możliwa jest tylko przy epickiej fabule i muzyce.

Z wykształcenia informatyk, jednak wciąż studiujący Kulturoznawstwo na wydziale Humanistycznym AGH w Krakowie. Z lubością oddaje się pracy i wielu dodatkowym zajęciom, gdyż - jak twierdzi - nie lubi marnować czasu. Stąd niejednokrotnie postrzegany jako pracoholik.

PepcokPrzemysław "Pepcok" Kwiatkowski.

Prowadzący programu

Niegdyś fanatyczny miłośnik Gwiezdnych Wojen, obecnie skupiony na odkrywaniu siebie i świata poprzez książki, podróże oraz szeroko pojętą turystykę górską.

Zainteresowania (poza fantastyką oczywiście) to głównie nowe technologie, nauki ścisłe, filozofia, kognitywistyka i zmiany społeczne. W wolnym czasie ciągle stara się pracować nad sobą oraz doświadczać jak najwięcej.

Jego celem jest zostawić świat lepszym niż go zastał.

Marcin SywałaMarcin "Hermes" Sywała.

Dźwiękowiec

Od kiedy przeczytał Hobbita, fantastyka zagościła w jego życiu na stałe. Raz bardziej, raz mniej przewijała się w jego codzienności. Czyta dużo, w każdej wolnej chwili. Lubi grać RPG każdego typu. Aktualnie student Informatyki Stosowanej na AGH. Z zamiłowania motocyklista i podróżnik. Wariat na punkcie muzyki. W wolnych chwilach buduje i składa konstrukcje akustyczne i elektroakustyczne. Indywidualista.

Współpraca

KrzyśKrzysztof "Krzyś" Bernacki.

Redaktor działu RPG

Fantastyką zajmuje się od czasu gdy jako pędrak podkradał kuzynom komiksy o Thorgalu (które ma do dziś). Potem przyszedł czas na książki, klasykę fantasy, potem Pratchetta, rodzimych autorów, niszowe kryminały i inne dobre opowieści. Wraz z pierwszym komputerem i dołączanymi do płytek CD-Action numerami Tawerny RPG, przyszły gry fabularne, od lat kilku jego największa pasja.

Obecnie student, mistrz gry i renomowany stalker internetowy. Wzdycha tęsknie do książek, których jeszcze nie przeczytał.