Raport Obieżyświata #43

Powrót Zombie i premiera COD:Ghosts - Raport Obieżyświata #43

Powrót Zombie i premiera COD:Ghosts - Raport Obieżyświata #43

W 43 odcinku Raportu mówimy o premierze trzeciego filmu opowiadającego przygody nordyckiego boga Thora, czyli Thor: Mroczny Świat. Rzucimy jednocześnie kilka drobnych uwag dotyczących ogromnej popularności Lokiego, zwłaszcza po premierze filmu Avengers.

Zapewne wszyscy miłośnicy strzelanin czekają ze zniecierpliwieniem na premierę Call of Duty: Ghosts. Co nowego gracze otrzymają tym razem? Dowiecie się w odcinku!

Powiemy także o pierwszych urodzinach polskiej platformy CDP.pl, która niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny i promocjach związanych z tym wydarzeniem.

Pozostając przy temacie CD Projekt. Grupa dogadała się z Dark Horse i w przyszłym roku otrzymamy nowe komiksy z Geraltem w roli głównej.

Dark Horse planuje też wydać coś, co zadowoli fanów serialu Firefly. Wydawnictwo zapowiedziało premierę komiksu Serenity, który opowiadać ma historię wydarzeń po filmie.

Nie zapomnieliśmy oczywiście o premierze czwartego sezonu The Walking Dead. Co ciekawego czeka nas w nadchodzących odcinkach? Przekonajcie się sami.

Mamy też dla Was, jak zwykle, kilka ciekawostek. Po pierwsze meksykańska afera wokół szkolnej lektury Neila Gaimana "Nigdziebądź" i niefortunnej grze słów. Na koniec nowe plotki dotyczące tego, czy Harrison Ford pojawi się w nowych Gwiezdnych Wojnach, czy może jednak nie?

komentarze zapewnia Disqus

Podobne odcinki

Polecane serie

Szukaj na stronie

Przerwa na reklamę

Stay tuned!