Wydarzenia

Poznańskie Dni Fantastyki już w weekend


Autor: Redakcja | Opublikowany 09 października 2013 o 01:10 |

Kolejny nudny weekend przed Wami? Chcielibyście gdzieś wyjść, ale nie macie pomysłu? Nie martwcie się, Klub Fantastyki Druga Era z Poznania ma zaszczyt zaprosić Was na drugą edycję Poznańskich Dni Fantastyki!

Odbędą się one 12-13 października 2013 w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Tak samo jak rok temu wejście na PDFy jest całkowicie darmowe. Na odwiedzających będzie czekać szereg atrakcji takich jak prelekcje, warsztaty, gry RPG, planszowe, LARPy i inne. Będzie można posłuchać między innymi o świecie Warhammera, o tym jak robić LARPy, jak grać w RPG i dlaczego w polskich miastach straszy. Koniecznie zobaczcie szczegóły odnośnie programu na sobotę oraz niedzielę

Nie obejdzie się oczywiście bez znanych ze świata fantastyki pisarzy. W tym roku mamy przyjemność gościć Annę Kańtoch, Piotra Zycha, Marcina Mortkę, Iwonę Michałowską-Gabrych, Wojciecha Szydę i Sylwię Błach. Będą oni prowadzić szereg paneli związanych z literaturą, jak i uchylą rąbka tajemnicy na temat swoich kolejnych książek.

Wszelkie inne informacje możecie znaleźć na stronie wydarzenia

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie