Konkursy

Zostań Obieżyświatem! Nagraj relację z Pyrkonu 2016 i wygraj nagrody!


Autor: Redakcja | Opublikowany 04 kwietnia 2016 o 20:04 |

Festiwal Fantastyki Pyrkon 2016 już za kilka dni. Skorzystaj z okazji i także zostań Obieżyświatem. Zapraszamy do wyjątkowego konkursu, w którym do wygrania egzemplarze limitowanego wydania DVD od Raportu Obieżyświata!

8 kwietnia w Poznaniu startuje kolejna edycja największego wydarzenia fantastycznego w Polsce - Pyrkon 2016. Wydarzenie co roku gromadzi dziesiątki tysięcy uczestników i nie przestaje zaskakiwać. W tym roku zapraszamy Was do stworzenia Waszej relacji z konwentu, która oficjalnie pojawi się na naszym kanale. Ruszamy z konkursem “Zostań Obieżyświatem - Pyrkon 2016”.

Jak wziąć udział w konkursie?

To proste! Wystarczy, że skorzystacie ze sprzętu, który macie na co dzień. Może to być domowa kamera, aparat fotograficzny z funkcją kręcenia filmów albo po prostu telefon. Nagrajcie swoją relację, która będzie nie dłuższa niż 10 minut. Możecie - ale nie musicie - zastosować montaż, dodatkowe efekty. Liczy się oryginalność pomysłu, Wasza kreatywność i poczucie humoru.

Nagrody są wyjątkowe!

Rok temu udało nam się zrealizować specjalny program z okazji 15 lat Pyrkonu, w którym przybliżaliśmy kulisy powstania wydarzenia. Teraz mamy dla Was 3 sztuki wyjątkowego, limitowanego wydania rozszerzonego tego programu na DVD.

Tak! Wydaliśmy DVD, na którym znajdziecie cały program o 15 latach Festiwalu Pyrkon, poszerzony o dodatkowe ujęcia i zawierający pełne wywiady, które przeprowadziliśmy na Pyrkonie 2015. Takie wydanie dostępne jest TYLKO w tym konkursie. Dlatego warto spróbować swoich sił.

Bierzcie kamery i w drogę!

Aby wziąć udział w konkursie, musicie pojawić się na Pyrkonie i wykonać swoje ujęcia. Gotowy materiał prześlijcie nam przez serwis wetransfer.com na adres [email protected]. Na zgłaszanie swoich prac macie czas do 17 kwietnia. Wyniki konkursu ogłosimy 4 kwietnia na naszej stronie internetowej.

Pamiętajcie też o zapoznaniu się z regulaminem konkursu.

Zobacz więcej szczegółów na osobnej podstronie.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie