Category object (12)

Entry object (433)


Autor: Redakcja | Opublikowany 20 września 2017 o 21:09 |

WILD HUNT LIVE od Percivala oraz Teatru Avatar powraca w wersji poszerzonej. A my będziemy mieli okazję przepytać zespół z twórczości. Szczegóły - jak zawsze - znajdziecie w dalszej części wpisu.

W połowie września ruszyła trasa zespołu Percival oraz Teatru Avatar, podczas której nie tylko możemy zobaczyć niezwykłe widowisko muzyczno-teatralne, ale także posłuchać muzyki wykorzystanej w ścieżce dźwiękowej Wiedźmina 3. 

WILD HUNT LIVE to wyjątkowe widowisko, którego pierwsza edycja zakończyła się olbrzymim sukcesem. Po raz kolejny powraca z jeszcze szerszą oprawą zarówno utworów, jak i występów akrobatyczno-tanecznych w wykonaniu Teatru Avatar. Jeżeli jesteście miłośnikami serii Wiedźmin i jego rewelacyjnej oprawy muzycznej, z pewnością nie chcecie przegapić takiej okazji. A będzie ich kilkanaście w różnych miastach w całej Polsce.

Gdzie zobaczysz WILD HUNT LIVE?

Widowiska odbędą się w kilkunastu miastach w Polsce. Przed nami najbliższy występ w Krakowie - w niedzielę 24 września. Przybliżamy Wam pełną rozpiskę koncertów:

 • 24.09 (Kraków) - KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów)
 • 25.09 (Rzeszów) - Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie
 • 28.09 (Łódź) - Klub Wytwórnia
 • 29.09 (Oborniki Wielkopolskie) - Ook Obornicki Ośrodek Kultury
 • 30.09 (Kalisz) - Filharmonia Kaliska
 • 06.10 (Wrocław) - A2 - Centrum Koncertowe
 • 07.10 (Dzierżoniów) - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury (DOK)
 • 10.10 (Gdańsk) - B90
 • 11.10 (Koszalin) - CK105
 • 12.10 (Szczecin) - Sala Koncertowa
 • 13.10 (Głogów) - Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
 • 15.10 (Warszawa) - klub Stodoła

Jeżeli jesteście zainteresowani wydarzeniem, odwiedźcie stronę wydarzenia i rezerwujcie bilety, nim te zupełnie znikną. 

Zobaczcie także zwiastun wydarzenia:

Pytania do Percivala

W październiku przy okazji swojego koncertu we Wrocławiu artyści zespołu Percival udzielą nam wywiadu, podczas którego porozmawiamy z nimi o dotychczasowej twórczości, trasie koncertowej oraz planach wydawniczych w najbliższym czasie. Jeżeli chcielibyście o coś zapytać zespół, to zostawcie nam propozycje pytań w komentarzach. Najciekawsze na pewno przekażemy podczas nagrania.

O twórcach trasy

PERCIVAL / Percival Schuttenbach to potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce, twórca ponad 8 albumów. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych, jest twórcą licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Zespół w 2016r. podpisał umowę wydawniczą z Sony Music Poland.

TEATR AVATAR to organizacja zrzeszająca artystów z rozmaitych dziedzin sztuki: tancerzy, akrobatów, aktorów, cyrkowców, reżyserów, choreografów, muzyków. To także społeczność, w której młodzi ludzie mogą podążać za marzeniami rozwoju osobistego, gromadzenia głębokich doświadczeń oraz czynienia świata piękniejszym. W swym artystycznym dorobku mają występy na światowej scenie festiwalowej – w Dubaju, na Litwie, na wszystkich stadionach w Polsce podczas EURO 2012 oraz podczas Ceremonii Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie