Category object (68)

Entry object (458)


Autor: Redakcja | Opublikowany 10 czerwca 2019 o 09:06 |

Na tegorocznych targach E3 w Los Angeles nie brakuje ciekawych zapowiedzi i ogłoszeń producentów konsoli, jak i samych gier. W końcu doczekaliśmy się także zapowiedzi Cyberpunka 2077 i poznaliśmy datę premiery.

Obok innych ciekawostek, o których staramy się donosić Wam na naszej stronie na Facebooku, nie zabrakło tej najbardziej wyczekiwanej przez fanów studia CD PROJEKT RED. Zapowiedzi dokonała wyjątkowa gwiazda - Keanu Reeves - aktor, który wcielił się w jedną z postaci w najnowszym trailerze.

Przy okazji poznaliśmy też zawartość i ceny wydań. Koszt standardowego wydania gry będzie wynosił w dniu premiery 199 zł. Edycja kolekcjonerska będzie dostępna za 749 zł. To spora kwota, ale w zamian otrzymamy specjalną figurkę kolekcjonerską, naszywki, metalowe przypinki, pocztówki, naklejki, artbook, mapę, steelbooka, brelok do kluczy i oczywiście płyty z grą, która jednak zdaje się, że będzie dostępna tylko do instalacji online. Grę możecie już teraz zamówić w pre-orderze.

A tak Keanu Reeves zdradził widzom prezentacji datę premiery Cyberpunka 2077. Kolejny hit od CDPR pojawi się 16 kwietnia 2020 roku.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie