Ekipa


Ekipę Raportu Obieżyświata tworzy grupa pasjonatów i fanów fantastyki, którzy od lat aktywnie działają w różnych jej obszarach. Zainteresowania członków naszej ekipy są zróżnicowane i rozciągają się od klasycznego fantasy, przez postapo aż po odległe science-fiction oraz od prostych gier fabularnych, po bardzo złożone planszówki. Każda osoba w ekipie ma swoją ulubioną dziedzinę fantastyki, dzięki czemu uzupełniamy się w zakresie wiedzy, jak i kompetencjach wykorzystywanych w pracy w redakcji.

Ivellios

Janusz "Ivellios" Kamieński

Wydawca i prowadzący programu

Z fantastyką związany od 15. roku życia. Interesuje się głównie grami fabularnymi oraz literaturą fantasy, spośród której najwięcej czasu poświęca twórczości J.R.R. Tolkiena. Uważa, że dobra zabawa podczas sesji RPG możliwa jest tylko przy epickiej muzyce i zawiłych wątkach fabularnych.

Programista i kulturoznawca. Twórca licznych konferencji technologicznych i były organizator konwentów terenowych. Z lubością oddaje się po pracy wielu dodatkowym zajęciom, gdyż - jak twierdzi - nie lubi marnować czasu. Stąd niejednokrotnie postrzegany jako pracoholik. Amator mleka 3.2%.

Pepcok

Przemysław "Pepcok" Kwiatkowski.

Szef działu współpracy / Prowadzący

Wychowany na Gwiezdnych Wojnach i dziesiątkach (jeśli nie setkach) książek i komiksów. (Prawie) absolwent informatyki na krakowskim AGH. Pomimo ogromnego zamiłowania do gór oraz zdobywania szczytów na nartach skiturowych zamieszkuje Trójmiasto.

Poza pracą hobbystycznie nieustannie pogłębiają swoją wiedzę z różnych dziedzin związanych z szeroko pojętą kognitywistyką

Katarzyna "Vendea" Skawińska

Redaktorka / Prowadząca

Vilczi

Konrad “Vilczi” Wilczyński

Redaktor / Reporter

Żyjący z głową w chmurach indywidualista pasjonujący się światami fantasy. Ma siebie za umiarkowanego tolkienistę oraz fana Warcrafta. Zdarzyło mu się także zachwycić opowieściami sci-fi, czy post-apo. Grywa RPGi, na gitarze i na kompie.

Konwentowicz z powołania. Wszędzie go pełno i rzadko kończy mu się energia.

Z wykształcenia akustyk, na co dzień mieszkający we Wrocławiu.

Justyna "Fenrii" Fundowicz

Redaktorka / Reporterka

Joanna "Vilien" Saleta

Redaktorka / Reporterka

Rycerz Kinga "Shizumi"

Redaktorka / Reporterka

Z naszą redakcją współpracowali także

  • Kamila "Elin" Baszczyn-Zwierzańska - redaktor
  • Krzysztof "Krzyś" Bernacki - redaktor
  • Krzysztof "iChris" Sendor - operator/montażysta
  • Zuzanna "Elya" Stolińska - redaktor
  • Marcin "Hermes" Sywała - dźwiękowiec