Chritopher Judge @ Pyrkon 2019


Pierwsze spotkanie z Christopherem Judgem na Pyrkonie 2019.

Christopher Judge najbardziej znany jest ze swojej roli w serialu „Gwiezdne wrota” i filmach z tego uniwersum – „Gwiezdne wrota: Arka Prawdy” oraz „Gwiezdne wrota: Continuum”. Wcielał się tam w postać Teal’ca – zmodyfikowanego genetycznie wojownika z planety Chulak. Ze wszystkich postaci to właśnie on wystąpił w największej liczbie odcinków serialu. W 2002 roku otrzymał za swoją kreację nominację do nagrody Saturn w kategorii „najlepszy telewizyjny aktor drugoplanowy”. Wystąpił też między innymi w filmie „Mroczny Rycerz powstaje” Christophera Nolana jako najemny strażnik Bane’a.

Christopher Judge, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkonhristopher Judge ma na swoim koncie również role dubbingowe. Najbardziej znaną z nich jest oczywiście Kratos z gry „God of War”. Oprócz głosu, nasz gość udzielił głównemu bohaterowi także swoich ruchów za pomocą techniki motion capture. Christophera Judge’a usłyszeć mogli także fani „World of Warcraft” oraz „StarCraft II: Legacy of the Void”.

Tegoroczny gość Pyrkonu znany jest nie tylko miłośnikom filmów, seriali i gier komputerowych, ale również animacji. Dubbingował między innymi samego Magneto w „X-Men: Ewolucja”,  Plato w serialu „Opowieści z księgi cnót” czy trenera Simona Graya w „Action Man”. Aktualnie zaś można go usłyszeć w remake’u legendarnych „Odlotowych wyścigów”, gdzie podkłada głos Brickowi Crashmanowi.

Źródło: strona festiwalu

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie

Może cię także zainteresować

Zapowiedź Opolconu 2018
Chritopher Judge @ Pyrkon 2019 - spotkanie drugie
Pyrkon 2015 #03
Odcinek 3
Wioska Tolkienowska / Ennorath / Tolk-Folk 2018 na Pyrkonie